Sprawdzony krem do rąk

Regularne nawilżanie naszych dłoni sprawia, że są one miękkie w dotyku, jedwabiste i przyjemne. Po krem do rąk powinniśmy sięgać co najmniej raz dziennie, a najlepiej po każdym myciu dłoni. Skóra rąk jest niezwykle narażona na działanie niekorzystnej pogody — mrozu, zimna i wiatru, dlatego tak ważne jest, aby dbać o jej odpowiednie odżywienie. Nawet najpiękniejszy manicure będzie prezentował się niekorzystnie, gdy nasze dłonie będą szorstkie i nadmiernie przesuszone. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jaki kosmetyk warto używać, aby nasze ręce były odpowiednio zadbane i zmiękczone.

 

Krem do rąk — jaki warto wybrać?

 

Doskonałym pomysłem, jest wybór takiego kosmetyku, który może nam towarzyszyć w różnych miejscach. Skoncentrowany krem do rąk Neutrogena (https://www.neutrogena.com.pl/product/19) jest dostępny w dwóch pojemnościach – 50 ml i 75 ml. Ta mniejsza pojemność będzie idealna do torebki, a większa może znaleźć się w łazience, czy przy łóżku. Co wyróżnia ten egzemplarz? Przede wszystkim fakt, że już przy pierwszym zastosowaniu przynosi naszej skórze ulgę i świetnie ją regeneruje. Krem został wzbogacony w glicerynę, która odpowiednio nawilża i odżywia nasze dłonie. Kosmetyk sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach, dlatego z powodzeniem może być stosowany podczas zimnych miesięcy. Sprawdzi się nawet u osób, które od zawsze borykają się z problemem wyjątkowo przesuszonej skóry.

 

Podczas jednej aplikacji, wystarczy, że naniesiemy na donie niewielką ilość kremu i dokładnie ją wmasujemy. Krem przyjemnie pachnie i świetnie się wchłania, a co za tym idzie, już po chwili od nałożenia, możemy wrócić do swoich codziennych obowiązków. Kosmetyk jest zamknięty w wygodnym opakowaniu, które umożliwia zużycie produktu do samego końca. Koniec z popękaną i szorstką skórą. Regularne używanie kremu do rąk sprawi, że nasze dłonie staną się miękkie i jedwabiste. Niestety jesteśmy cały czas narażeni na przesuszenie naszych rąk. Negatywnie działa na nie, nie tylko zła pogoda, ale nawet niektóre mydła, czy produkty, których używamy do pielęgnacji. Nikt z nas nie jest fanem popękanej skóry, dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio ją odżywić i o nią zadbać.

 

Wspomniany przez nas krem Neutrogena koi nawet najbardziej wymagające i popękane ręce. Kosmetyk pomaga nam także utrzymać naturalną barierę ochronną, która wpływa korzystnie na nasze dłonie. To właśnie one są wizytówką człowieka, dlatego warto zadbać o nie już dziś. Nawet wtedy, gdy będzie smarować je tylko raz dziennie — szybko odwdzięczą się nam pozytywnymi efektami.

Dodaj komentarz