Kolczyki koła – zawsze modny dodatek

Ten modny dodatek króluje od dekad. Kolczyki koła swoje korzenie wywodzą ze starożytności. W Ameryce popularyzowały tę modę kobiety czarnoskóre i latynoskie już od lat 60. Przez lata kolczyki ewoluowały, z cienkich stały się grube, masywne, składające się z kilku kół. Niestety długo miały opinię kiczowatych, ale kolejne lata pokazały, że nadal cieszą się powodzeniem, aż po dzień dzisiejszy. Stało się tak za sprawą powracającej mody lat 90 oraz dzięki gwiazdom, które uwielbiają te kolczyki.

Kolczyki te są bardzo kobiece. Nadają naszej stylizacji charakteru. Decydując się na ten wzór kolczyków, możemy wybierać z wielu rodzajów, złote, srebrne, małe, czy też duże, ozdobione kamieniami, gładkie albo z wyrazistą fakturą.

A jak dobrać kolczyki koła idealnie pasujące do Ciebie? Oto kilka wskazówek.

Pamiętaj, aby dostosować ich wielkość do twarzy. Do dużej wybieramy kolczyki mniejsze, a to małej odwrotnie, duże. Należy również zwrócić uwagę na kształt twarzy. Do kwadratowej i owalnej pasują kolczyki większe. Tonują wtedy naturalny kształt twarzy. Do okrągłej wybieramy kolczyki o mniejszej średnicy.

Wybierając kolczyki koła, zwracajmy uwagę na ich wielkość. Im większe tym wzór powinien być prostszy. Takie kolczyki same w sobie są już wyraziste, więc hołdując zasadzie, mniej znaczy więcej, pozostała biżuteria powinna pozostać subtelna.

Warto też przy wyborze kolczyków zwrócić uwagę na fryzurę. Długie rozpuszczone włosy tuszują wyrazistość kolczyków. Natomiast przy krótkich włosach wydobywa się nasza zadziorność, a ich wyrazistość.

Kolczyki koła najlepiej wyglądają przy dużych dekoltach, odsłoniętych ramionach, a także w zestawieniu z golfami.

Pamiętaj na którekolwiek kolczyki się zdecydujesz, powinnaś się przede wszystkim czuć w nich komfortowo. Dlatego, wybierz takie, w których czujesz się najlepiej.

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
kolczyki koła

Dojazd:

 

Dodaj komentarz