Poczuj się piękna na wiosnę!

Nareszcie wiosna! Po długiej i szarej zimie w kobietach zwykle budzi się pragnienie piękna własnego ciała i podkreślenia osobistych walorów. Zima nie sprzyja cerze, a wiosenne światło odsłania jej niedoskonałości. Ich pozbycie się przywraca twarzy blask, poczucie atrakcyjności i komfortu.

Jak zadbać o twarz po zimie?

Dobrze zadbana skóra wymaga oczyszczania i nawilżania. Dlatego w pierwszej kolejności należy wykonać peeling dostosowany do wymogów skóry. Oczyszczenie porów ułatwi wchłanianie się zastosowanych preparatów. Dalej należy zafundować cerze porządną dawkę nawilżenia i odżywienia, bowiem po zimie jest zwykle szara, sucha i zmęczona. Skóra szczególnie potrzebuje teraz witamin: A, C, E. Pomocne w pozimowej kuracji są też d-pantenol i alantoina.

Pomóż naturze

Pielęgnacja kosmetyczna pomaga również nieco powstrzymać czas. Ale w pewnym wieku nieuniknione jest powstawanie zmarszczek na twarzy i dekolcie. Warto pomyśleć wówczas o zabiegach medycyny estetycznej, by poczuć się naprawdę kobieco i pięknie. Jedną z możliwości jest zastosowanie botoksu. To dość powszechna forma na pozbycie się zmarszczek mimicznych czy kurzych łapek. Botoksem można także podnieść opadające kąciki ust oraz wygładzić tzw. „lwią zmarszczkę” na czole. Szeroki zakres zastosowania botoksu pomaga wyeksponować piękno twarzy i z dużą dawką pewności siebie pozwala wkroczyć w wiosenny czas.

Jak wybrać dobre miejsce na zabieg?

W poszukiwaniu takiego miejsca należy pytać o kompetencje i doświadczenie. Rzetelnie wykwalifikowany i przygotowany do zawodu lekarz:

  • przeprowadza z pacjentką szczegółowy wywiad
  • dostosowuje przebieg kuracji do indywidualnych potrzeb pacjentki
  • informuje o szczegółach zabiegu
  • wyjaśnia działanie preparatu i ilustruje miejsce jego podania
  • wskazuje, jak przygotować się wcześniej do zabiegu
  • wymienia skutki uboczne.

Jeśli szukasz sprawdzonej Kliniki Medycyny Estetycznej, sprawdź ofertę Pure Aesthetic – botoks Lublin.

Dodaj komentarz