Piękny uśmiech – stomatologia estetyczna

Z okładek gazet czy zdjęć w Internecie często uśmiechają się do nas artyści, aktorzy czy osobowości telewizje. Nasz wzrok często przykuwa ich piękny i biały uśmiech. To wcale nie Photoshop. Stomatologia estetyczna potrafi naprawdę zdziałać cuda, a nienaganny uśmiech może mieć każdy! Metod wybielania jest kilka i niekoniecznie muszą być one drogie. Marzenie o białych zębach można spełnić.

Jak zadbać o piękny uśmiech?

Popularne i znane osoby często korzystają z licówek maskujących, dzięki czemu mają śnieżnobiały i idealny uśmiech. To metoda bardzo kosztowna i dla wielu osób nieosiągalna finansowo. Stomatologia estetyczna oferuje także inne metody wybielania. Popularnością cieszy się metoda nakładkowa, która polega na korzystaniu każdego dnia ze specjalnej nakładki, która posiada żel wybielający. Obok niej, pacjenci często decydują się na wybielanie laserowe, dzięki czemu nasze zęby mogą stać się bielsze nawet o osiem odcieni – i to w krótkim czasie. Obie metody są dużo bardziej dostępne finansowo niż wspomniane już licówki, a ich efekty są naprawdę zadowalające!

Gdzie wybielić zęby?

Przed wybielaniem zębów należy skontaktować się ze stomatologiem, który sprawdzi stan uzębienia i pomoże wybrać najodpowiedniejszą dla danej osoby metodę. Zawsze warto wybierać zaufane i cieszące się renomą gabinety, które posiadają wysokiej klasy sprzęt. Przykładem takiej placówki w Warszawie jest gabinet Dentyści pod 1. Pacjenci, którzy się do niego zgłaszają, najczęściej otrzymują propozycję połączenia dwóch metod: nakładkowej z zastosowaniem systemu Beyond bądź lampy Beyond Polus. Najpierw dokonuje się wybielania metodą laserową, a następnie pacjentowi proponowana jest metoda nakładkowa, która odświeża efekt wybielenia i pozwala przedłużyć uzyskany efekt. W krótkim czasie można więc cieszyć się pięknym uśmiechem, w którym główną rolę będą odgrywać białe zęby. Więcej o tym, jak wygląda proces wybielania można przeczytać na https://www.dentyscipod1.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/.

Mówi się, że to, co czyni człowieka pięknym, to jego uśmiech. Jest w tym sporo racji – któż nie lubi osób wesołych i zarażających dobrą energią? Niekoniecznie jednak nasze zęby będą się zawsze dobrze prezentować. Niektórzy genetycznie mają ciemniejszy kolor zębów, inni z kolei stosują substancje (np. papierosy), które zmieniają barwę zębów. W obu przypadkach da się temu zaradzić. Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna, która oferuje skuteczne i niekoniecznie drogie metody wybielania zębów, jak np. za pomocą lasera.