Naszyjnik z serduszkiem – idealny prezent dla bliskiej osoby.

Zastanawiasz się co podarować bliskiej osobie, aby była to pamiątka na lata i symbolizowała Twoje uczucie do tej osoby? Podaruj jej serce, nie tylko jako szczerą miłość, ale również w formie upominku. Pewnie kolejne pytanie, jakie ci się nasuwa to, jaki złote czy srebrne? Podpowiadamy, jaki wybrać.

Złoty naszyjnik z serduszkiem

Taki naszyjnik warto wybrać dla kobiety, która w naszym życie zajmuje szczególne miejsce – żona, mama czy córka. Wybór wzorów jest duży. Dla żony lub córki możesz wybrać naszyjnik celebrytkę z jednym serduszkiem lub z serduszkiem będącą jedną wśród kilku zawieszek. Mamie lub babci możesz sprawić naszyjnik z jednym dużym sercem, np. wisior wysadzany cyrkoniami. Taki naszyjnik ma niepowtarzalny urok i szyk. W ofercie sklepów jubilerskich znajdziesz złote naszyjniki z serduszkiem zarówno delikatne, jak i subtelne oraz bardziej ostentacyjne. Jednego jesteśmy pewni, że na pewno znajdziesz ten idealny złoty naszyjnik, którym obdarujesz najbliższą osobę.

Srebrny naszyjnik z serduszkiem

Najczęściej poszukiwanym wzorem srebrnych naszyjników jest właśnie ten z serduszkiem. Niezależnie od gustów i upodobań kobiet, naszyjnik z serduszkiem od lat jest jednym z ulubionych dodatków płci pięknej.
Naszyjnik z serduszkiem jest tak uniwersalnym wzorem, że pasuje na każdą okazję. Jest to tak naprawdę model ponadczasowy. Okazji do jego wręczenia jest sporo, nie tylko na Walentynki. Możesz z powodzeniem ofiarować naszyjnik z serduszkiem swojej kobiecie z okazji Dnia Kobiet, podkreślając tym samym, jak ważną w Twoim życiu odgrywa ona rolę. Taki łańcuszek można podarować każdej kobiecie bliskiej Twojemu sercu. Nie ważne czy chodzi o żonę, matkę, córkę czy przyjaciółkę to na pewno fajnym prezentem będzie umieszczenie na serduszku osobistego przesłania. Może to być ważna dla Was data, słowa wyrażające miłość czy imię. Tak naprawdę co wygrawerujecie, zależy od waszej pomysłowości.

 

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
naszyjnik z serduszkiem