DOM

Karnisze do salonu

Salon jest ważnym miejscem w każdym domu i zazwyczaj odgrywa rolę reprezentacyjnego pomieszczenia, gdzie urządza się rodzinne uroczystości, przyjmuje gości i przyjaciół. Z tego względu powinien być nowocześnie, wygodnie i funkcjonalnie urządzony. Każdy detal ma znaczenie, ponieważ jest uzupełnieniem aranżacji wnętrza, a do bardzo ważnych elementów wyposażenia należą systemy do aranżacji okien. Karnisze – bo o nich mowa – odgrywają istotną rolę w dekorowaniu, ponieważ dzięki nim można zawiesić firanki i efektownie upiąć tkaniny zasłonowe. Odpowiednio dobrane, eleganckie karnisze to prawdziwa ozdoba salonu.

Karnisze drewniane – dlaczego idealnie nadają się do salonu?

Drewno to materiał bardzo szlachetny, który do wnętrza wprowadza atmosferę ciepła i przytulności. Jest materiałem bardzo dobrej jakości, trwałym i wytrzymałym. Karnisze wykonane z tego materiału wprowadzają przyjazną, domową atmosferę dlatego idealnie nadają się do salonu. Dzięki nim możne efektownie wyeksponować tkaniny dekoracyjne, fantazyjnie je upiąć i stworzyć nietuzinkową i piękną aranżację okienną. Takie elementy wystroju znakomicie współgrają z wnętrzami, urządzonymi w stylu tradycyjnym czy rustykalnym, ale mogą stanowić także atrakcyjny element wyposażenia w innych stylistykach. Salon o charakterze minimalistycznym czy industrialnym chętnie przygarnie karnisze z drewna, które staną się efektownym elementem, wybijającym się na pierwszy plan, ponieważ ocieplą surowe wnętrze i sprawią, że stanie się bardziej ciepłe i subtelne.

Karnisze drewniane – prawdziwa ozdoba każdego salonu

Karnisze z drewna to niezwykle urokliwa dekoracja okienna, która nie tylko jest nowoczesna, ale i ponadczasowa. Uniwersalny charakter tego elementu wystroju pozwala na dopasowanie do każdej aranżacji i to nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy w pokoju dziecięcym. Na rynku jest dostępnych wiele modeli karniszy z drewna, które są zróżnicowane pod względem kolorystycznym i mogą być pojedyncze lub podwójne. Decydując się na ich zakup najlepiej zdać się na rzetelnego i godnego zaufania producenta.

Torex – najlepszy producent na rynku

Czym wyróżnia się nasza marka? Jesteśmy doświadczonym producentem, a nasze wyroby obecne są na rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyły uznanie klientów nie tylko w Polsce, ale także w Europie, a nawet poza nią. Oferujemy karnisze z drewna, które spełniają najwyższe standardy jakości. Wykonane bardzo starannie z różnych gatunków drewna, takich jak min. buk, jesion, sosna czy osika idealnie nadają się do pięknie urządzonych salonów, ponieważ to produkty ekskluzywne o dużej funkcjonalności i wyjątkowych walorach wizualnych. Zapraszamy na stronę naszej firmy. – http://www.torex.com.pl/