Elektroniczny papieros – czym jest

E papieros to doskonała alternatywa dla tradycyjnego palenia, z taką różnicą, że jest dużo bardziej bezpieczna dla zdrowia. Dzięki swoim właściwościom elektroniczny papieros w żaden sposób nie zagraża zdrowiu, a jednocześnie zapewnia takie same walory smakowe i pobudzające jak tradycyjne palenie papierosów.

E papieros składa się z baterii, która zasila urządzenia, atomizera, który wytwarza parę przetwarzaną z powietrza i wkładu zawierającego płyn z nikotyną.

Sam proces palenia e papierosa nie jest bardzo skomplikowany. Samo zaciągniecie się, już aktywuje baterię zasilającą atomizer, który zaczyna wytwarzać parę wodną, która przedostaje się przez zbiornik z liquidem. W parze wodnej zamknięty zostaje cały aromat oraz zawartość oczyszczonej nikotyny, którą wdychamy do płuc.

Elektroniczny papieros – dla kogo jest przeznaczony

E papierosy posiadają duże grono zwolenników, ale pojawia się pytanie, czy każdy może i powinien z nich korzystać? Elektroniczne papierosy przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich! Tak jak w przypadku normalnych papierosów, tak i w elektrykach nie może zakupić ich osoba poniżej 18 roku życia.

Z elektronicznych papierosów najchętniej korzystają osoby, które chcą przejść z tradycyjnych papierosów na zdrowszą wersję. Korzystać z nich można w większości miejsc publicznych. Z takiej wersji papierosa chętnie tez korzystają osoby, które zamierzają rzucić palenie. W tym przypadku elektroniczny papieros daje możliwość stopniowego zmniejszania nikotyny w liquidzie, aż do całkowitego jej wyeliminowania. W sklepie maniolo.pl zakupisz e papierosy, jak i części zamienne do nich.

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

 

Popularne tagi: e papierosy akcesoria zamienne , elektroniczne papierosy , elektroniczne papierosy tanie , elektroniczne papierosy tanio , elektroniczne papierosy części