DOM

Toaletka – mebel praktyczny czy zbyteczny

Każda z kobiet przygotowuje się przed wyjściem z domu. Ważny jest nie tylko ubiór, ale również odpowiednia fryzura i idealny makijaż. Obie te rzeczy możemy wyczarować przy lustrze. Czy wystarczy te łazienkowe, czy lepiej zainwestować w toaletkę?

 

Co to jest toaletka?

Większość mężczyzn z pewnością może mieć problem z odgadnięciem tej zagadki, jednak zdecydowana większość kobiet zna to pojęcie i niejednokrotnie zastanawia się nad jej zakupem. Prosta toaletka składa się z blatu, pojemnych półek lub szuflad i oczywiście z dużego lustra, które pamiętajmy, należy oświetlić. W większości przypadków jest to biały mebel, ponieważ łatwiej utrzymać go w czystości.

 

Praktyczność toaletki

Jeżeli stoisz przed trudnym wyborem, czy toaletka jest ci potrzebna, to zdecydowanie odpowiemy TAK. Dlaczego? Po pierwsze jest wygodniejsza od stania przy łazienkowym lustrze. Wystarczy pufa lub wygodne krzesło, by móc spędzić przed nią wygodnie nawet długi czas. Dobrze ustawiona toaletka daje nam większe pole manewru niż niewielkie pomieszczenie łazienki. Tu jest kolejna ważna zaleta, szczególnie gdy w domu jest więcej dbających o swój wygląd kobiet. Żadna z nich nie będzie blokować wejścia do łazienki. Jest to szczególnie praktyczne w przypadku porannego przygotowywania się przez domowników do szkoły lub do pracy. Kolejnym faktem, o którym warto wspomnieć są jej gabaryty. Toaletka jest niewielkim meblem, na który zawsze znajdzie się miejsce w domu.

 

Jaką toaletkę wybrać?

Białe meble są zawsze w modzie. Ponadczasowa toaletka może spełniać wiele pożytecznych funkcji. Oprócz tego, że będzie miejscem do upiększania to również stanie się praktycznym meblem do nauki, czy pracy. Toaletki w sklepie Akord są zdecydowanie jednymi z najlepszych. Przypominają wyglądem biurko. Powierzchnia blatu umożliwia nie tylko swobodne ułożenie wszelkich kremów, lakierów i kosmetyków, ale również pozwoli wygodnie korzystać z laptopa lub odrabiać lekcje. Jest to szczególnie ważne w małych pomieszczeniach, w których ciężko wygospodarować przestrzeń na dodatkowy mebel. Toaletki zastąpią obecne biurko, dodając mu dodatkową funkcję.

 

Wady posiadania toaletki

Już w pełni przedstawiliśmy zalety posiadania w domu oddzielnej toaletki. Pora na jej wady i tu postawmy wielki znak zapytania. Nie znamy ich, ale jeśli ktokolwiek z Was ma do toaletek jakiekolwiek obiekcje, to chętnie posłuchamy opinii innych użytkowników. My jesteśmy wyjątkowo pewni, że zwiększy wygodę i funkcjonalność domowych pomieszczeń, a co dla niektórych może być zasadniczo ważne, nie jest to kosztowna inwestycja.

 

Sprawdź ofertę na http://sklep.akord.net.pl/98-toaletki

Dodaj komentarz