A może tak…metoda taśmowa?

Ciekawą alternatywą dla opisywanych na łamach naszego portalu sposobów wizualnego zwiększania objętości oraz przedłużania włosów jest tak zwana metoda taśmowa. Wbrew pozorom, dość zauważalnie różni się ona od rozwiązania kanapkowego, które jak zapewne zdają sobie Państwo sprawę również polega na wykorzystaniu specjalnych tasiemek przy pomocy których pasemka mocowane są do fryzury. Co więc sprawia, że metoda będąca bohaterką dzisiejszego wpisu jest tak wyjątkowa?

Bazuje ona bowiem na zapleceniu z przygotowanych uprzednio pasemek włosowych specjalnych warkoczy, do których następnie mocowane są dodatkowe pukle, pozytywnie wpływające na wizualną gęstość oraz objętość uczesania. Niezwykle ważne jest to, że przeprowadzenie omawianego zabiegu nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem uszkodzenia włosów czy też wywołania reakcji alergicznej skóry głowy. Terapia ma charakter bezinwazyjny, co oznacza, że w przeciwieństwie do cieszącej się dość złą sławą procedury chirurgicznej transplantacji włosów nie wymaga ona nacinania tkanki celem aplikacji dodatkowych włókien włosowych. Tasiemki można także w dowolnej chwili usunąć lub przesunąć w inne miejsce, szczególnie jeżeli po długotrwałym użytkowaniu zaczynają one wyglądać nienaturalnie i konieczna jest zmiana ich ułożenia.

Metoda taśmowa daje także użytkownikowi ogromne możliwości ekspresji . Dlaczego tak się dzieje? Solidnie przytwierdzone do fryzury naturalnej pasemka są podatne na wszelkiej maści zabiegi stylizacyjne, więc jeżeli znudzi nam się nasze obecne uczesanie, możemy w dowolnym momencie odwiedzić salon, w którym to pod okiem naszych specjalistów przejdą Państwo prawdziwą metamorfozę zorientowaną na jeszcze pełniejsze podkreślenie Państwa cech charakterystycznych oraz sprawienie, że poczują się Państwo w swoim ciele zauważalnie lepiej i pewniej. Nie jest bowiem tajemnicą, iż fryzura stanowi swoistą wizytówkę człowieka, a każdy z nas chciałby pochwalić się znajomym oraz rodzinie burzą pięknych, doskonale układających się i zachwycających naturalnym blaskiem włosów.

Zabieg tasiemkowego zagęszczania uczesania to oczywiście nie wszystko co mamy do zaoferowania zainteresowanym konsumentom. Mogą oni także skorzystać z rozwiązań bazujących na zastosowaniu zgrzewów keratynowych, wiązek lasera, fal ultradźwiękowych oraz innych osiągnięć nowoczesnej medycyny estetycznej. Ze swojej strony zaręczamy, że niezależnie na jaką metodę się Państwo zdecydują – dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz jakości zastosowanych materiałów będzie ona w pełni bezpieczna, a efekt końcowy przejdzie Państwa najśmielsze nawet oczekiwania. Warto nasz przybytek odwiedzić także wtedy, gdy będą Państwo pragnęli uzyskać dodatkowe informacje odnośnie sposobów pielęgnacji systemu uzupełnień umożliwiających na jak najdłuższe cieszenie się jego niezwykłą prezencją. Z radością odpowiemy na wszelkie pojawiające się pytania i rozwiejemy niedające Państwu spokoju wątpliwości!