DOM

Lampy stojące SMD LED – 4 designerskie modele

Czy energooszczędność, niezawodność, długa żywotność i nowoczesny design mogą iść w parze? Oczywiście! Dowodzi tego zintegrowane oświetlenie LED. Lampy stojące z wbudowanym modułem SMD LED z każdym rokiem zyskują na popularności, a segment ten obfituje w coraz większą ilość designerskich modeli.

Lampy stojące SMD LED to nic innego jak modele z diodami elektroluminescencyjnymi LED (Light-Emitting Diode). Skrót SMD (Surface Mount Device) oznacza natomiast specyficzny sposób instalacji diod.

Zintegrowane lampy stojące SMD LED są:

  • wysoce energooszczędne – przyjazne dla środowiska i domowego budżetu,
  • praktycznie bezawaryjne,
  • bezpieczne dla użytkowników – wolne od szkodliwych substancji i zawsze zimne,
  • dostępne w różnych, nowoczesnych wzorach oraz w wersjach emitujących światło o barwie neutralnej, cieplejszej albo chłodniejszej,
  • wygodne w użytkowaniu – nie wymienia się w nich żarówek, a wbudowany moduł LED świeci z równą efektywnością przez nawet kilkanaście lat.

Jeśli właśnie taka lampa stojąca jest Ci potrzebna, poniżej znajdziesz 4 designerskie modele podłogowe, które mogą Cię zainteresować.

Lampa stojąca LED KUMKA

To aluminiowy model podłogowy SMD LED, utrzymany w typowo nowoczesnym stylu. Posiada okrągłą podstawę, z której „wyrasta” 5 podłużnych opraw o różnych długościach. Lampa stojąca KUMKA zapewnia optymalnie jasne światło. Idealnie sprawdzi się do subtelnego rozświetlania mrocznych zakamarków. Przy okazji stanie się ozdobą aranżacji. Wybrać możesz wersję czarną lub złotą.

Lampa stojąca z soczewką TAURUS

Poczuj się we własnym salonie niczym na planie filmowym! Wypukła soczewka zapewnia unikatowy efekt świetlny – emituje dwukolorowe światło. Ruchomy klosz pozwala swobodnie operować światłem. Prosta, stalowo-aluminiowa konstrukcja w czarnym kolorze ułatwia wkomponowanie lampy w posiadany wystrój. Model ten doskonale sprawdzi się do budowania klimatu i tworzenia wyjątkowych scenerii do fotografowania lub kręcenia filmów.

Lampa stojąca AWIO

To designerski model wykonany ze stali i tworzywa. Odnajdzie się w każdym, nowoczesnym salonie, rozświetlając i zdobiąc przestrzeń. Zamiast klasycznego klosza, w lampie stojącej AWIO znajdziesz nietypową, elastyczną oprawę z diodami LED. Do wyboru pozostają dwa warianty (model A i B), różniące się położeniem świecącej „rury”. Każdy dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych (chrom i złoto).

Lampa stojąca POPO

To model o prostej, kompaktowej formie i czarnym wykończeniu, utrzymany w minimalistyczno-loftowej stylistyce. Zapewnia przyjemne światło, które rozgania mrok. Sprawdzi się podczas pracy, nauki, oglądania filmu czy czytania książek. Oprawa ze źródłem światła jest ruchoma.

Wszystkie pokazane lampy stojące pochodzą ze sklepu internetowego z oświetleniem zFabryki.pl. Każdy model posiada wbudowany moduł SMD LED, którego żywotność sięga 50 000 godzin. Różnice tkwią w designie oraz w ilości i mocy zastosowanych źródeł światła.