Masaż klasyczny Warszawa – najpopularniejszy rodzaj masażu

Bez cienia wątpliwości najpopularniejszym masażem jest masaż klasyczny Warszawa. Może on być w zależności od intensywności: leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp.

Masaż klasyczny Warszawa – jakie korzyści otrzymujemy

Do masażu klasycznego możemy zaliczyć zabiegi, które mają na celu poprawienie stanu psychofizycznego klienta. Zabiegi te znajdują zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z różnych dziedzin.

Masaż klasyczny można wykonywać na całym ciele bądź jego częściach. Tak wykonany zabieg masażu klasycznego działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność mięśni, przyśpiesza przemianę materii, usprawnia przepływ krwi oraz  limfy.

Masaż klasyczny Warszawa wykonywany jest bezpośrednio na ciele pacjenta przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, talku, kremu czy żelu do masażu lub maści leczniczej.

Najczęściej stosowane są tradycyjnie techniki masowania, czyli głaskanie, rozcieranie, przesuwanie, oklepywanie, wyciskanie. W trakcie trwania masażu osoba masowana odpręża się i relaksuje, jego ciało również się odpręża, a miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Kiedy regularnie poddajemy się masażom klasycznym polepszamy tym samym swoje samopoczucie, korygujemy istniejące zmiany układu kostnego, a po skończonym masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, karku i plecach. Bez wątpienia, że masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, ponieważ jest lepiej ukrwiona i dotleniona.

Masażem klasycznym, często również nazywa się masaż leczniczy. Jest to trochę błędne określenie, ponieważ masaż leczniczy oparty jest na technikach masażu klasycznego, ale głównym jego celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez zabiegi manualne. Każdy masaż leczniczy może być poprzedzony zabiegami fizykalnymi czy wykonywany przy użyciu środków wspomagających zabieg.

 

Zadzwoń:
+48 574 389 656

Zobacz stronę:
https://swiatyniadakini.pl/o-nas/
masaż klasyczny Warszawa

Dojazd: